Ve vodách internetu se pohybujeme už od roku 2014 a naše služby pomohou uspět i Vám. Spravujeme sociální sítě, reklamní kampaně a vyrábíme weby.

Staráme se o sociální sítě

Postaráme se o to, aby se Vaši followeři nenudili. Přivedeme Vám nové zákazníky do provozovny i na webové stránky. A zvýšíme podíl těch, kteří si něco na Vašem e-shopu opravdu koupí.

Když jsme v roce 2017 přebírali sociální sítě cestovní agentury Superzajezdy.cz, byly téměř neaktivní a dosah profilů byl ve stovkách měsíčně. Lidé na příspěvky nijak nereagovali a už vůbec nechodili na web. Za dva roky se nám podařilo zvednout dosah na stovky až tisíce uživatelů denně, respektive desítky tisíc měsíčně. K tomu stovky prokliků na web s relativně skromným rozpočtem.

Italské jezero Laghi di Fusine.☀️🇮🇹️

Posted by Superzajezdy.cz on Wednesday, 26 June 2019

Kanada stojí za návštěvu i v podzimním období.🍁🌤

Posted by Superzajezdy.cz on Tuesday, 19 November 2019

Zkušenost však máme také s čistě zábavním obsahem, s vedením předvolebních kampaní (reference dodáme na požádání) a přiváděním zákazníků do e-shopu.

Disclaimer: Neumíme zázraky. Nekvalitní produkt za Vás neprodáme, ani kdybychom se rozkrájeli. Pomůžeme Vám ale vymyslet vhodnou komunikační strategii a definovat cíle. Nejhorší je totiž bezcílně tvořit obsah jen proto, aby se tvořil obsah, protože to tak dělají ostatní.

Tvoříme webové stránky

Vyrobíme Vám přehledné a pohledné webové stránky, na kterých každý najde to, co hledá. A navíc zvládneme i e-shop.

Umíme kódovat i pracovat s celou řadou redakčních systémů. Ze všeho nejraději ale používáme WordPress, protože v něm po krátkém zaučení dokáže spravovat obsah úplně kdokoliv (tedy i samotný klient) a nemusí se spoléhat výhradně na naši asistenci.

Reference: web pro osobního trenéra Pavla Hausnera
Sport Academy – velkým přáním klienta bylo napodobit web trenéra Lazara Angelova, a to se vším všudy, včetně bílých rámečků kolem článků na blogu. Web postavený na redakčním systému WordPress.
Reference: E-shop s elektronikou NotebookStore.cz
NotebookStore.cz – e-shop s elektronikou postavený na českém redakčním systému pro e-shopy Eshop-rychle.cz.

Součástí této služby je pochopitelně i příprava a korektura textů, zajištění fotografií s licencí pro komerční využití i základní grafické služby.

Disclaimer: Nepořizujte si webové stránky jen proto, že je má konkurence odvedle. A když už si je pořídíte, tak se o ně starejte, aby všechny informace byly aktuální. Nic nenaštve zákazníka víc než špatně uvedená nebo zastaralá otevírací doba.

Fotíme

A na závěr dokážeme Vaše produkty, provozovnu, akci nebo cokoliv jiného obrazově zdokumentovat. Umíme zajistit profesionální fotografické služby.

Kromě toho vlastní fotografie z našich cest prodáváme na Shutterstocku.